Nástavek 39×15 Special – Borovice vejmutovka

699,00  s DPH

Rozměry: 460 x 460 x 167 mm; síla materiálu: 26 mm

Tento celodřevěný (tenkostěnný) nástavek je vyroben z Borovice vejmutovky. Rohové spoje jsou cinkované a lepené vodostálým lepidlem D4. Po obvodu má falc proti posuvu – lze jej kombinovat s dalšími výrobky z kategorie 39x Special.

  • do jednoho nástavku se vejde 11 rámků – mohou se vkládat jak na studenou, tak i teplou stavbu
  • z čelní strany je vyvrtané výletové očko o průměru 25 mm
  • ze všech čtyřech stran nástavku jsou vyfrézovány úchyty pro odtok dešťové vody
  • lze ho použít jako medník i plodiště

Dostupnost: Na objednávku. Minimální množství odběru je 5 kusů. Jakmile nám přijde od Vás objednávka, pouštíme se do výroby. Ta trvá přibližně 14 pracovních dnů a poté ihned odesíláme. Pokud jsou součástí vaší objednávky i jiné výrobky, které jsou skladem a přejete si aby byly odeslány dříve než tyto nástavky, vytvořte prosím objednávky dvě.

Dostupnost: Dostupné na objednávku Katalogové číslo: SPC108-1-1 Kategorie:
Borovice vejmutovka
  • Nástavky a rámkové přířezy vyrábíme z Borovice vejmutovky. Její dřevo je kvalitní a vyznačuje se svou lehkostí. Má také dlouhou dobu trvanlivosti. Spárovku pro naše výrobky si lepíme sami. Při tomto procesu tak můžeme vybírat kvalitní materiál a eliminovat suky ve dřevě. Dbáme na přesné stolařské zpracování.
  • Je běžné, že včelaři ošetřují včelí úly povrchovým nátěrem. I když je Borovice vejmutovka odolná, prodlužuje se tím její životnost.